AGORA MEDYA - AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Emel Dalkıran idaresinde ‘Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. İl Başkanlığında gerçekleşen toplantıda ilçe kadın kolları başkanları da katıldı. Toplantıda haftalık program planlanması, mahalle başkanlarının güçlendirilmesi ve güncel siyasi haberlerin değerlendirilmesi gibi konuları gündeme geldi.
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı, şu ifadeleri kullandı. "GEREKLİ ADIMLARI ATMAYA DEVAM EDECEĞİZ"" Toplantıda haftalık program planlanması,mahalle başkanlarımızın güçlendirilmesi ve ülkemizin güncel siyasi haberlerinin değerlendirilmesi gibi konuları ele aldık.Mahalle başkanlarımızın, partimizin kılcal damarları olarak güçlendirilmesi ve sahadaki çalışmalarımızın etkinliği için gerekli adımları atmaya devam edeceğiz. Ülkemizin siyasi gündemini yakından takip ederek, geleceğe yönelik stratejilerimizi belirlemeye kararlıyız." Emine Kulak
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı, şu ifadeleri kullandı. "GEREKLİ ADIMLARI ATMAYA DEVAM EDECEĞİZ"" Toplantıda haftalık program planlanması,mahalle başkanlarımızın güçlendirilmesi ve ülkemizin güncel siyasi haberlerinin değerlendirilmesi gibi konuları ele aldık.Mahalle başkanlarımızın, partimizin kılcal damarları olarak güçlendirilmesi ve sahadaki çalışmalarımızın etkinliği için gerekli adımları atmaya devam edeceğiz. Ülkemizin siyasi gündemini yakından takip ederek, geleceğe yönelik stratejilerimizi belirlemeye kararlıyız." Emine Kulak